top of page

Ievads vīriešu uzvalku drēbnieces stāstā


Mani sauc Agnese, un viens no manas dzīves lielajiem priekiem ir uzvalku darināšana. Ceļš līdz tam ir bijis gan mērķtiecīgs, gan likumsakarīgs, gan mistisks, gan liktenīgs, un jautājums "Kā tu sāki šūt uzvalkus?" ir izskanējis tik bieži, ka nolēmu par to visu pastāstīt sīkāk šeit.


Dalīšos ar drēbnieces aizkulisēm, pārdomām, iedvesmām. Īsāk sakot, sākumskolā ar draudzeni izveidojām klases žurnālu ("Klases jautrais jampadracis"), kas iznāca reizi gadā, tātad 4 numuriem vajadzētu būt atrodamiem privātos arhīvos un vēlāk, pamatskolā, sarakstīju savu pirmo romantisko stāstu līnijburtnīcas biezumā, kas diemžēl ir pazudis (gluži kā Hemingvejam gadījās) un kuru neviens tā arī neizlasīja, bet tas neatturēja no darbošanās skolas avīzē (arī redaktores jaunkundzes amatā), ar ko vēlos pateikt, ka rakstīšana ir vēl viens dzīves prieciņš un te nu divi prieki satiekas - šūšanas pasaule un rakstīšana, tādēļ arī šobrīd lasi šo tekstu.


Vai Tu esi gatavs pirmajam bloga rakstam? Šis neskaistās kā pirmais, jo tas ir tikai ievads, labi?Kamēr gaidi pirmo, īsto bloga rakstu, vari apciemot mani instagramā @agynese. Droši atstāj priecīgu komentāru un apsolu nelikt ilgi gaidīt. Nu tā, lai nenomainās gadalaiki. ;)Agnese FF

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page